IX MARCHA BTT POLAS CABECEIRAS DO ANLLONS

IX MARCHA BTT POLAS CABECEIRAS DO ANLLONS

Cando?


IX MARCHA BTT POLAS CABEIRAS DO ANLLONS

 

 

LISTA DE NSCRITOS:

Os dorsales os que queirades podedes pasar por decatlhon de coruña o viernes e sábado en horario comercial.

O domingo entregaranse de 8:00 a 9:15 no IES Agra de Leboris

 





DORSAL NOMBRE APELLIDOS CLUBNOMBRE
122 ABEL TAJES FORMOSO CLUB CICLISTA MUROS
192 ABEL SOUTO GARCIA  
193 ABEL TORREIRO SANCHEZ  
194 ABELARDO DÍAZ  
84 ADOLFO MONTES LÓPEZ C.C.MURALLA
3 ADRIAN RODRIGUEZ CAMBON AD DOWNHILL
4 ADRIAN FRAGA FERNANDEZ AD DOWNHILL
73 ADRIAN LOPEZ BREGUA BTT CARRAL
195 ADRIAN VARELA PUÑAL  
56 ADRIÁN MOREIRA PEREIRO AD JARNACHAS
191 ADRIÁN OREIRO VARELA XORNES THOWN
196 ADRIÁN RODRÍGUEZ FERREIRO  
197 ADRIÁN CANCELA BLANCO  
140 AITOR BELLO PARDO KBRITOS DE CHAMIN
187 AITOR REY GONZÁLEZ SOFTOR - ALUAR
198 AITOR ALBORES BERMUDEZ  
199 ALBANO MESÍAS HOMBRE  
5 ALBERTO REY VAZQUEZ AD DOWNHILL
28 ALBERTO IGLESIAS GRELA AD JARNACHAS
29 ALBERTO GARCIA RAMOS AD JARNACHAS
30 ALBERTO REY SANDÁ AD JARNACHAS
200 ALBERTO BAÑA LOPEZ  
201 ALBERTO COTELO SENANDE  
202 ALBERTO FERNÁNDEZ MACEIRAS  
203 ALBERTO BALAYO GARCIA  
204 ALBERTO CASTRO LAMAS  
205 ALEJANDO SANCHEZ ROEL  
6 ALEJANDRO GOLAN AD DOWNHILL
7 ALEJANDRO ROJO BELLO AD DOWNHILL
31 ALEJANDRO IGLESIAS AD JARNACHAS
32 ALEJANDRO MARTÍNEZ VARELA AD JARNACHAS
113 ALEJANDRO BELLO DOMÍNGUEZ CC RIAZOR
156 ALEJANDRO GONZALEZ GENDE MONTENEME CALVO
206 ALEJANDRO ORGEIRA MARTINEZ  
207 ALEJANDRO BARCA VARELA  
208 ALEJANDRO PRIETO SEIJO  
209 ALEXIS GESTO VILAS  
210 ALFONSO TORREIRO IGLESIAS  
211 ALFONSO GONZÁLEZ MÁRQUEZ  
212 ALFREDO LÓPEZ CARRACEDO  
213 ALFREDO CHOUCIÑO TRIGO  
214 ALVARO LOPEZ GONZALEZ  
94 ÁLVARO BECERRA MORÁN CC CERCEDA
184 ÁLVARO GÓMEZ FREIRE RIBEIRAS DO TAMBRE BTT
33 ANGEL RODRÍGUEZ HOLGADO AD JARNACHAS
135 ANGEL CABANA PEREZ INDEPENDIENTE
215 ANGEL ESMORIS FELIPEZ  
82 ANGEL FERNANDO DIAZ DIAZ C.C. DH GALICIA
85 ANTONIO VILACHAN COTO C.P.C TOXO
89 ANTONIO RODRÍGUEZ MOSQUERA CC CAMBRE
131 ANTONIO QUEIRO PEREIRA DOMINGEROS PRO
141 ANTONIO DIORRAGA OSORIO LAFUGA
145 ANTONIO DÍAZ GONZÁLEZ LEBOREIRA-OS MOLONDROS
147 ANTONIO PEDRERÍA PEREIRA MADURIÑ@S BTT
216 ANTONIO GARCÍA POL  
217 ANTONIO MANUEL MONTERO PINTOR  
71 ARTURO PASANTES VIDAL ATLETISMO COSTA DA MORTE
166 AURELIO MATO RUIZ PC MONTE XALO
159 BEATRIZ ROMERO ROEL NOSPORTLIMIT
133 BRAIS RODRÍGUEZ TRIÑANES HLP TEAM
218 BRIAN LISTA AREOSA  
185 BRUNO MERA RIBEIRAS DO TAMBRE BTT
219 CARLA DIAZ CARRO  
132 CARLOS VALIÑA AMEIJENDA HLP
220 CARLOS POSE RODRÍGUEZ  
348 CARLOS GARCIA BRANDARIZ  
123 CESAR VARA VAZQUEZ CLUB CICLISTA MUROS
154 CESAR ALONSO MOURIZ MOLONDROS CASA ARDÁ
79 CESÁREO ROMERO FERNÁNDEZ BTT ULTREIA
8 CRISTOBAL AMADO AD DOWNHILL
148 DAMIÁN SOUTO ALVAREZ MADURIÑ@S BTT
58 DANI ROMAY AD MEDIA DUCIA
34 DANIEL GARCÍA RODRÍGUEZ AD JARNACHAS
57 DANIEL FEIJOO PALLEIRO AD JARNACHAS
101 DANIEL LAMA RODRIGUEZ CC MESOIRO
136 DANIEL DIAZ PEREZ INDEPENDIENTE
157 DANIEL MARTINEZ TIZON MOUNT"N"BIKES
221 DANIEL DIAZ CORO  
222 DANIEL ALVAREZ FUENTES  
223 DANIEL SÁNCHEZ FERREÑO  
224 DANIEL MOURELLE CASTRO  
225 DARIO MASSIOLO BICCA  
35 DAVID LOPEZ CARBALLEIRA AD JARNACHAS
59 DAVID COTELO SUÁREZ AD MEDIA DUCIA
60 DAVID MARIÑO BELLO AD MEDIA DUCIA
103 DAVID MARIÑO GERPE CC MONTENEME - CALVO
117 DAVID FRAMIL NEGREIRA CC SANTA COMPAÑA-SANTA COMBA
124 DAVID SEIJAS BUA CLUB CICLISTA MUROS
128 DAVID MIGUENS LOPEZ CLUB PEÑA CICLISTA TOXO
134 DAVID RAMOS BANEIRA IMDEPENDIENTE
162 DAVID RIVEIRO PENA OS MOLONDROS-CASA ARDA
164 DAVID FERNANDEZ DIAZ PC LEBOREIRA
190 DAVID PENSADO TASENDE XESTEIRAS
226 DAVID DUBRA CABEZA  
227 DAVID RODRIGUEZ RICO  
228 DAVID BUDIÑO LEMOS  
229 DAVID LOIS PIÑEIRO  
36 DIEGO BORINES GARCIA AD JARNACHAS
230 DIEGO CONDE GARCÍA  
231 DIEGO VERDES RAMA  
232 EDUARDO MÉNDEZ SILVOSA  
233 EDUARDO JOSE VAZQUEZ BECERRA  
119 EFREN SESTAYO CLUB BTTRIATLON O TREITO
234 EFREN CORZON VAZQUEZ  
37 EMILIO FERNÁNDEZ SANTA-CRUZ AD JARNACHAS
38 ENRIQUE OCHOA FERNANDEZ AD JARNACHAS
167 ENRIQUE FRAGA PRADO PC MONTE XALO
235 ENRIQUE MORA ANIDO  
236 ERIC LORENZO TORRADO  
168 ESTEBAN FERNÁNDEZ CASAL PC MONTE XALO
237 ESTEBAN GONZALEZ LAGE  
238 ESTHER BARDANCA OGANDO  
239 EUGENIO NIÓN VARELA  
118 FABIAN POMBO REY CDM XESTEIRAS
240 FELIPE JAVIER FONTEBOA BORRAZÁS  
241 FELIX CARBALLAL VAZQUEZ  
242 FERNANDO VIEITO LIÑEIRA  
243 FERNANDO ALBERTO BREA RAMOS  
176 FERNANDO JAVIER AGUEDO MOSQUERA PC QUINTENA
86 FRAN CALO LIRES C.P.C TOXO
1 FRANCISCO DUBRA GARCIA A.C.D SANOMEDIO
39 FRANCISCO GARCÍA VEIRA AD JARNACHAS
244 FRANCISCO CORTIÑAS NOGUEIRA  
245 FRANCISCO GUILLÁN GARCÍA  
246 FRANCISCO PAIS FONDO  
247 FRANCISCO VÁZQUEZ ALLO  
248 FRANCISCO POSE LAGO  
249 FRANCISCO PRESEDO REGUEIRO  
40 FRANCISCO JOSE RIVEIRO BELLO AD JARNACHAS
250 FRANCISCO MIGUEL LOUSADA GARCIA  
188 GABRIEL CASTIÑEIRA PAIS TRIATLON COSTA DA MORTE
9 GONZALO BECERRA FARIÑA AD DOWNHILL
95 GONZALO PEREIRA SOUTO CC LARACHA
251 HECTOR GONZALEZ MARTINEZ  
252 HECTOR VAZQUEZ REY  
169 HECTOR MANUEL DIAZ MELLA PC MONTE XALO
87 ISMAEL LEMA GARCIA C.P.C TOXO
253 ISRAEL HERRERO PENA  
41 IVAN CALVO REY AD JARNACHAS
81 IVAN CORDAL BARREIRO C.A.CAMBADOS-SEG.NOVAL
254 IVAN TRIGO FONDO  
255 IVAN ANDRADE GARCIA  
256 IVAN PUÑAL TORRADO  
257 IVAN ALLO MIÑONES  
258 IVÁN VÁZQUEZ DEUS  
259 IVÁN ESPESO GARCÍA  
260 IVÁN IGLESIAS GARCÍA  
261 IVAN AMOR TORRES LOUZAO  
74 J ANTONIO RODRÍGUEZ MOSQUERA BTT CARRAL
96 JAIME LOUREIRO RODRIGUEZ CC LARACHA
127 JAIME SOUTO OTERO CLUB CICLISTA TERRAS DO EUME
262 JAIRO PEÑEIRO GARCIA  
263 JAVI POMBAR GUILLÁN  
10 JAVIER TUSET LABRADOR AD DOWNHILL
42 JAVIER SEGADE LEMA AD JARNACHAS
61 JAVIER VARELA GARCIA AD MEDIA DUCIA
104 JAVIER ALVAREZ GESTO CC MONTENEME - CALVO
114 JAVIER VEIGA CEBREIRO CC RIAZOR
146 JAVIER CASTRO GACIO LOVO2
170 JAVIER SOUTO SEIJAL PC MONTE XALO
264 JAVIER REGA LODEIRO  
265 JAVIER GABIN CALVO  
266 JAVIER QUINTAIROS CARRACEDO  
267 JAVIER IGLESIAS GARRIDO  
268 JAVIER ANDRADE  
43 JESUS VALLE RODRIGUEZ AD JARNACHAS
78 JESÚS VARELA VALIÑO BTT MADURIÑOS
269 JESUS DAVID NUÑEZ CARBALLO  
270 JESUS MANUEL RAMA BOUZAS  
271 JESÚS MANUEL OSINDE TASENDE  
186 JOAQUIN RODRIGUEZ VAZQUEZ SANAMARO MTB
272 JOAQUIN SAN MIGUEL MONROY  
75 JOAQUÍN BUSTO BTT CARRAL
273 JONATAN BLANCO PENSADO  
274 JONNY CEBRAL  
69 JORGE CASTRO VAZQUEZ ACD A FONTE
149 JORGE REGA VAZQUEZ MADURIÑ@S BTT
275 JORGE PEREIRO CANCELA  
276 JORGE VEIGA CARABEL  
277 JORGE JAVIER FAJIN TOSAR  
44 JOSE RAMOS GRELA AD JARNACHAS
137 JOSE COUTO VAZQUEZ INDEPENDIENTE
278 JOSE GOMEZ CASTRO  
279 JOSE GARCÍA ROEL  
110 JOSÉ MANUEL BERMÚDEZ CC MONTENEME CALVO
280 JOSÉ GARCÍA LÓPEZ  
65 JOSE ANGEL CAPINEL SILVA AD MEDIADUCIA
76 JOSÉ ANGEL MEIJIDE MORANDEIRA BTT CARRAL
62 JOSE ANTONIO RAMA ESTRAMIL AD MEDIA DUCIA
281 JOSE ANTONIO SÁNCHEZ CANEDO  
105 JOSÉ ANTONIO GUIANCE PENA CC MONTENEME - CALVO
282 JOSÉ ANTONIO CRUZ RAMA  
160 JOSE DANIEL CAMBON O PEDAL TABERNARIO
283 JOSE DIEGO ANIDO CORNIDE  
284 JOSÉ ENRIQUE GONZALEZ DELGADO  
285 JOSE IGNACIO CARREIRA CERNADAS  
286 JOSÉ LINO ENRÍQUEZ GARCÍA  
45 JOSE LUIS RODRIGUEZ RODRIGUEZ AD JARNACHAS
115 JOSE LUIS BARCIA CASTRO CC SANTA COMPAŃA SANTA COMBA
287 JOSE LUIS MIRANDA CASTRO  
90 JOSÉ LUIS ALVAREZ RODRIGUEZ CC CAMBRE
130 JOSÉ LUIS VARELA VARELA DE VES EN CANDO. CAIÓN
11 JOSE MANUEL BOLON LORENZO AD DOWNHILL
179 JOSE MANUEL CALVO QUINTÁNS PEÑA CICLOTURISTA CASTRO BARBUDO
288 JOSE MANUEL GARCIA CALVO  
289 JOSE MANUEL MARTINEZ TASENDE  
290 JOSE MANUEL MATO RODRÍGUEZ  
291 JOSE MANUEL LÓPEZ ALONSO  
349 JOSE MANUEL RIAL FERREIRO  
171 JOSÉ MANUEL GARCÍA LOZANO PC MONTE XALO
155 JOSE MARIA BLANCO PAMPIN MONTAEVAI BTT O PINO
292 JOSE MARIA ARES ABALO  
293 JOSE MARIA VIÑAN BECERRA  
294 JOSE MARIA ROMERO ROMERO  
177 JOSÉ MARIA AGUEDO MOSQUERA PC QUINTENA
295 JOSÉ MARIA BOUSO FALCON  
46 JOSÉ MARTÍN PEREIRO REGUEIRA AD JARNACHAS
161 JOSÉ PASCUAL FERNÁNDEZ CASTELEIRO OS MOLONDROS
106 JOSE RAMON GARCIA MARIÑO CC MONTENEME - CALVO
125 JOSE RAMON RIVADULLA LESTON CLUB CICLISTA MUROS
47 JOSÉ RAMÓN MUIÑO MARTINEZ AD JARNACHAS
296 JOSÉ RAMÓN GARCÍA REY  
347 JOSÉ RICARDO SENRA SONEIRA  
91 JUAN CASTRO GARCÍA CC CAMBRE
97 JUAN GARCÍA DUBRA CC LARACHA
129 JUAN RODRÍGUEZ VÁZQUEZ CTC
297 JUAN ANIDO HERMIDA  
298 JUAN BERMÚDEZ SEIJAL  
299 JUAN REY SAMPAYO  
300 JUAN PAIS MIÑONES  
301 JUAN ANDRÉS NEIRA GÓMEZ  
25 JUAN CARLOS RODRIGUEZ CAAMAÑO AD DOWNHILL
150 JUAN CARLOS VARELA VALIÑO MADURIÑ@S BTT
302 JUAN CARLOS RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ  
303 JUAN CARLOS BLANCO BERMUDEZ  
304 JUAN ENRIQUE BLANCO PORTO  
305 JUAN JOSE CALVO PARDO  
306 JUAN JOSÉ SÁNCHEZ MOUZO  
88 JUAN LUIS PÉREZ ORDÓÑEZ CASTRO BARBUDO
121 JUAN LUIS CANOURA FERNANDEZ CLUB CICLISTA EO
12 JUAN PABLO BARBEITO MAÑANA AD DOWNHILL
307 JULIAN PEREZ PEREZ  
151 LELO CAMPOS FERNANDEZ MADURIÑ@S BTT
165 LORENZO FERNANDEZ DIAZ PC LEBOREIRA
48 LUIS PINTO TEIXEIRA AD JARNACHAS
98 LUIS LOPEZ SOUTO CC LARACHA
163 LUIS PARDO QUEIJO PALOCHAS
308 LUIS SALGADO ANTELO  
49 MANUEL MARÁN SÁNCHEZ AD JARNACHAS
50 MANUEL RAMOS GRELA AD JARNACHAS
99 MANUEL ALDAO CC LARACHA
120 MANUEL SESTAYO SESTAYO CLUB BTTTRIATLON O TREITO
183 MANUEL ALCAZAR RANNIG
309 MANUEL PEDRE VAZQUEZ  
310 MANUEL CARRO SUAREZ  
311 MANUEL LÓPEZ PAZOS  
312 MANUEL PEREZ PENSADO  
313 MANUEL FERRO PÉREZ  
314 MANUEL MARTINEZ PEREZ  
13 MANUEL ANTONIO LOZANO REY AD DOWNHILL
172 MANUEL RANON EXPÓSITO INSUA PC MONTE XALO
142 MAR DELGADO GONZALEZ LAFUGA
63 MARCO ROMAY AD MEDIA DUCIA
14 MARCOS AMADO LOUREIRO AD DOWNHILL
15 MARCOS GARCIA LISTA AD DOWNHILL
16 MARCOS RODRÍGUEZ AD DOWNHILL
17 MARCOS LANDEIRA CASTRO AD DOWNHILL
64 MARCOS PEÑA ÁLVAREZ AD MEDIA DUCIA
66 MARCOS VILARIÑO MARTINEZ AD MEDIADUCIA
67 MARCOS COTELO SUÁREZ AD MEDIADUCIA
173 MARCOS LOURO VILARIÑO PC MONTE XALO
180 MARCOS HERRERO LAPIDO QUEIMON TEAM BIANCHI
315 MARCOS GONZALEZ TOURINAN  
316 MARCOS MAROÑAS FELÍPEZ  
317 MARCOS MUÍÑO GARCÍA  
18 MARIA RIVERA HAZ AD DOWNHILL
51 MARÍA ANTA FERNÁNDEZ AD JARNACHAS
52 MARIO TORREIRA VAZQUEZ AD JARNACHAS
318 MARTA ISABEL ARES OTERO  
2 MARTÍN BELLO RAMA AD DONWHILL
319 MARTÍN LEMA PORTEIRO  
19 MAXIMINO PEREZ VAZQUEZ AD DOWNHILL
152 MIGUEL QUINTELA GARCIA MADURIÑ@S BTT
174 MIGUEL BARROS MOAR PC MONTE XALO
320 MIGUEL GOMEZ  
321 MIGUEL ANGEL CASTRO MARTINEZ  
322 MIGUEL ANGEL GARCIA VAZQUEZ  
20 NICOLAS PONTE GARCIA AD DOWNHILL
323 ORLANDO FRAGA PARAFITA  
21 OSCAR AMADO AD DOWNHILL
27 OSCAR MUÑOZ GARCIA AD DOWNHILL 
53 OSCAR RABUÑAL LOPEZ AD JARNACHAS
77 OSCAR ARIAS POSE BTT CARRAL
324 OSCAR JORGE PAINO  
325 OSCAR BODELO GÓMEZ  
326 OSCAR CORREA SAMBADE  
327 OSCAR CAAMAÑO RODRIGUEZ  
328 ÓSCAR LEMA BLANCO  
92 PABLO ALVAREZ RAMOS CC CAMBRE
100 PABLO SERRANO CALVO CC LARACHA
189 PABLO LOUREIRO OTERO WILD RUN MONTAÑA CORUÑA
329 PABLO REY FERRO  
330 PABLO TORREIRO IGLESIAS  
331 PABLO GARCIA RODRIGUEZ  
332 PABLO LIÑARES GOMEZ  
158 RAFAEL HILARIO FRAGA MOUNT'N'BIKES SPORTS
107 RAMIRO LAMAS VILANOVA CC MONTENEME - CALVO
26 RAMON COENCE RODRIGUEZ AD DOWNHILL
143 RAMON BLANCO OTERO LAFUGA CAFFÈ GRUPETTA
333 RAMON BARROS VIDAL  
80 RAMÓN VARELA VILLAVERDE C. C. DE VES EN CANDO
334 RAMÓN MANUEL MARTÍNEZ LAMELA  
108 RAUL CASTIÑEIRAS RODRIGUEZ CC MONTENEME - CALVO
335 RICARDO RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ  
336 RICARDO PENA NEGREIRA  
70 ROBERTO TABOADA PATIÑO ACD A FONTE
72 ROBERTO GOYANES MARTÍN BT LANGOSTEIRA
93 ROBERTO CARREIRA PÉREZ CC CAMBRE
337 ROBERTO FUENTES GARCIA  
338 ROBERTO LÓPEZ MURILLO  
83 ROBERTO ENRIQUE DIAZ DIAZ C.C. DH GALICIA
22 RODRIGO CARRACEDO LAMAS AD DOWNHILL
339 RODRIGO MARIN DA SILVA  
111 ROGER LOUZAO CC MONTENEME CALVO
178 RUBEN PARGA CODESIDO PEDAL TABERNARIO
102 RUBÉN PIÑEIRO LOPEZ CC MESOIRO
181 RUBÉN REBOLEIRO MARIÑO QUEIMON TEAM BIANCHI
54 RUBEN ALEJANDRO FERNANDEZ VEGA AD JARNACHAS
68 SAMUEL CATANO BAÑA MATINEZ ASESINO DO DEORE
138 SANTIAGO LOPEZ OTERO INDEPENDIENTE
23 SERGIO GARCIA LOPEZ AD DOWNHILL
55 SERGIO RODRIGUEZ VAZQUEZ AD JARNACHAS
175 SERGIO MORANDEIRA NOGAREDA PC MONTE XALO
340 SERGIO FERNÁNDEZ CAMPOS  
116 SIMON NEGREIRA BARDANCA CC SANTA COMPAÑA SANTA COMBA
341 SUSO LAMAS  
139 TOMAS REY MARTINEZ INDEPENDIENTE
182 TOMÁS HERRERO LAPIDO QUEIMON TEAM BIANCHI
24 TONI BOLON AD DOWNHILL
144 VAZQUEZ VAZQUEZ JUAN MANUEL LAFUGA CAFFÈ GRUPETTA
126 VICTOR FIGUEROA LEON CLUB CICLISTA MUROS
342 VICTOR PENA SOUTO  
343 VICTOR TOURIÑAN LEIS  
346 VICTOR TOURIÑAN LEIS  
109 VICTOR MANUEL TASENDE GENDE CC MONTENEME - CALVO
112 XABI _R CC MONTENEME- CALVO
153 XAVI GARCIA MADURIÑ@S BTT DLUX
344 YOVANI VALENCIA  
345 ZENON ALONSO BÚA  

Boas a tod@s, aqui estamos de novo un ano mais organizando a que xa a nosa IX marcha btt "polas cabeceiras do anllons" a cal este ano será o vindeiro domingo 17 de septiembre do 2017 con saida as 9:30 do IES AGRA DE LEBORIS, A Laracha

 

Este ano o percorrido será de 45 km con uns 1000m aprox de desnivel+ e haberá unha alternativa a cal quedara un percorrido de 35km e uns 800m desnivel.

O precio de inscripción será de 8€, para apuntarse hay que facelo mediante championchipnorte.com e o plazo de inscripción será hasta o xoves 14 de setembro as 00:00. Coa incripción da dereito a seguro de un dá, dous avituallamientos solidos e liquidos, servicio de lavado de bicicletas, duchas, cerveza e bolsa con comida para tomar a meta.

Un ano máis un dos nosos colaboradores, DECATHLON DE MARINEDA CITY daranos os dorsais para todos os inscritos na marcha, para os que vaiades recoller os dorsales entre o viernes 15 e sábado 16 daranvos un agasallo por ir recollelos as suas instalacións.
Os que nn poidades ir recoller o dorsal, podedelo facer o mismo día, domingo 17 de 8:00 a 9:15 no IES AGRA DE LEBORIS